Stāsta Adele Susloviene (56 g., Lietuva). Stāsts pierakstīts no audioieraksta lietuviešu valodā un pārtulkots latviski.

Mani sauc Adele Susloviene. Desmit gadu slimoju ar multiplo sklerozi, ko tautas valodā sauc arī par izkaisīto sklerozi (Izkaisītā skleroze jeb multiplā skleroze (MS) ir centrālās nervu sistēmas slimība, kas skar galvas un muguras smadzenes). Ārstējos pie ārstiem, kuriem svēti ticēju un dzēru visas man izrakstītās zāles. Astoņus gadus lietoju prednizolonu, sirdazolu, kardileksu pret spazmām sejā un vēl citus preparātus, līdz man izrakstīja ik dienas lietot pa astoņpadsmit prednizolona tabletēm. Pēc tam izveidojās sintētisko preparātu nepanesamība un radās situācija, kad nevarēju dzīvot ne ar medikamentiem, ne bez tiem...

Nokļuvu uz konsultāciju pie ārstes Viljas Gerulienes Kauņā. Sāku lietot viņas ieteiktos Koraļļu kluba uztura bagātinātājus un sajutu nelielu uzlabojumu. Kaut arī nespēju saprast tieši, kur kļuvis vieglāk, pieķēros Viljai abām rokām un ievēroju viņas rekomendācijas nu jau piecus gadus....

Agrāk ārpus mājas pārvietojos ar diviem kruķiem un bija grūti pāriet pat pār pagalmu. Mājās varēju iztikt ar vienu. Žēl, ka neatzīmēju, kad tieši, bet pēc pāris mēnešiem varēju nolikt malā vienu kruķi. Man tie bija svētki! Pēc tam varēju nolikt malā arī otru kruķi un atkal man bija svētki...

Šķita, esmu sagaidījusi brīnumu, un, kaut arī man joprojām reiba galva, ļoti vēlējos un steidzos atveseļoties pilnībā. Tagad jau varu staigāt bez kruķiem, veselība ir ievērojami uzlabojusies. Galva vairs nereibst kā agrāk, kad zvārojos uz visām pusēm, kā apreibusi. Kaut ko līdzīgu sajūtu tikai pēc pārpūles. Veselība ir nostiprinājusies, pastāvīgi lietoju uztura bagātinātājus un par to priecājos. Nespēju iedomāties, kā varētu dzīvot bez savas ārstes. Beidzot tomēr esmu sagaidījusi labāku dzīvi un iesaku katram, kurš cieš, pašam pacīnīties par sevi. Protams, finansiālā puse ir būtiska, tomēr „spēle ir tā vērta!" Tagad, kaut arī vēl neesmu pilnībā atveseļojusies, varu strādāt. Virzos uz priekšu soli pa solim.

Citu cilvēku viedokļi par manu atveseļošanos mēdz būt dažādi. Daži uzskata, ka esmu izlikusies, jo nesaprot, kā veselība varēja uzlaboties. Nākas paciest arī to. Citi, sekojot manam piemēram, iet uz Koraļļu klubu. Vēl kāda daļa šaubās un neko nemaina. Viedokļi ir visdažādākie. Tomēr es joprojām regulāri lietoju uztura bagātinātājus. Veselība uzlabojusies arī pārējiem manas ģimenes locekļiem un radiniekiem, kurus tāpat esmu atvedusi pie savas ārstes. Aizvedu arī savu vīru, kurš sākumā bija ļoti skeptisks, bet tagad par to priecājas. Viņam izdevās atmest smēķēšanu, ir sācis labāk gulēt un nav tik sasprindzis, kā agrāk. Vīrs ir izmainījies un kļuvis it kā cits cilvēks, kuram vieglāk dzīvot. Lūk, tāda ir manas veselības vēsture! Vēlu visiem veselību, veiksmi un varbūt - uz redzēšanos!

Adele Susloviene

Ārstes Viljas Gerulienes komentārs:

... Kad Adele rudenī, balstoties uz diviem kruķiem, ieradās pie manis uz pieņemšanu, viņa bija vārga, ļoti vājiņa sieviete, kas izskatījās vismaz 70 gadu veca. Patiesībā, viņai tobrīd bija tikai 51 gads! Viņa bija invalīde ar diagnozi multiplā skleroze.

Testēšanas rezultātā mēs Adeles organismā atklājām neparasti spēcīgu dažādu parazītu invāziju. Viņai bija gan baktērijas, vīrusi, sēnītes, gan vienšūņi un parazitārie tārpi. Biju pārsteigta, kā ar tādu parazītu daudzumu cilvēks vēl ir dzīvs?

Sākām mēs ar pavisam vieglu programmu, kurā ietilpa ūdens un Mikrohidrīns (1 kapsulu dienā un 1,5- 2 litrus ūdens). Vairāk tobrīd Adele nevarēja atļauties, jo sen vairs nestrādāja un dzīvoja no invaliditātes pabalsta. Tomēr, neraugoties uz to, viņa cītīgi ik dienas lietoja kādu no uztura bagātinātājiem, jo ļoti vēlējās izveseļoties.

Mazā svara, kopējā vājuma un jutīgā aizkuņģa dziedzera dēļ, nevarējām lietot Kolo-Vadu. Mēs tikai tīrījām organismu un stiprinājām imunitāti. Vēlāk bija pretparazitārā programma ar Melno Riekstu (2x3), Skudru koka mizu (2x3), MSM (1X3). Vēlāk barojām ar Pirmpienu, Omegu, Ehinaceju, Lucernu. Vēl lietojām Lakricu. Vārdu sakot, pa šiem gadiem pagaršoja gandrīz visu. Ūdeni lietojām dažādu - gan Koraļļūdeni, gan ūdeni ar Mikrohidrīnu un Hidroselu.

Kad viņa pirmo reizi pavasarī (pusgadu pēc mūsu pazīšanās) izgāja uz ielas bez kruķiem, kaimiņi steidzās palīgā baidīdamies, ka viņa nokritīs, bet Adele no palīdzības atteicās. Kaimiņi bija šokā, jo piecu gadu laikā bija pieraduši redzēt Adeli bezpalīdzīgu, bet te iet pati!
Vēl viena kurioza situācija. Agrāk Adele tirgū pārdeva dažādus zaļumus un dārzeņus, ko audzēja savā dārzā. Vēlāk, kad kļuva pavisam slikti, vairs uz tirgu negāja. Taču pavasarī viņa spēja ne tikai pati pārvietoties, bet apstādīt un apkopt dārzu. Vasarā atkal devās uz tirgu pārdot izaudzēto. Viņas kādreizējie pastāvīgie pircēji taujāja, kur palikusi tā vecā sieviete, kas agrāk šajā vietā tirgojās? Laikam jau mirusi, jo izskatījās tik slikti. Uz to viņa atbildēja, ka tā pati vien esot! Tikai neesot vairs slima večiņa, bet gan normāla sieviete.

Pēc piecu gadu piespiedu bezdarbības (nevarēja rokās noturēt pat adatu) un apmēram gada atveseļošanās pēc Veselības Koncepcijas principiem, viņa varēja patstāvīgi uzšūt sev kleitu, kurā viņa bez kruķiem kāpa uz Šauļu konferences skatuves!

Pašlaik Adele vēl reizēm sajūt spazmas, bet viņa DZĪVO! Daudz strādā savā saimniecībā: baro vistas, cūkas, kopj dārzu, gatavo ēdienu savai ģimenei. Saka, ka neesot laika gulšņāt, jo piecu gadu laikā esot gana izgulējusies.